Mūsu kompānija ir 12 gadus veca un piedāvā saviem klientiem gan standarta PVC logus un alumīnija durvis, gan metāla durvis un alumīnija logus.
Mēs varam JUms piedāvāt tāmi, kas ir lētāka par citas kompānijas cenas piedāvājumu.
Pērkot trīs logus vai vairāk, katram trešajam, piektajam … logam dāvinām moskīta tīklu.
Mēs piedāvājam bezmaksas konsultācijas pa tālruni.
Mūsu personāla arodprasme Jūs noteikti iepriecinās..
Papildinājumi un stabilizatori
PVC pamatā ir polivinilhlorīda polimērs, tomēr, lai materiāls būtu labāk piemērots logu ražošanai, tiek pievienotas dažādas piedevas un stabilizatori. Šīs īpašās karstuma un UV stabilizatora piedevas ir ļoti svarīga daļa PVC izstrādājumos, kas paredzēti plastikāta logiem.

Stabilizatora izvēli galvenokārt ietekmē gala pielietojums, tāpēc dažādi tehniskie iemesli ietekmē konkrēta stabilizatora pielietojumu. Stabilizatori bieži vien satur metāla komponentu, kas ir savienots ar dažādiem organiskiem savienojumiem, – vienkārša metāla forma nekad netiek izmantota. Ir vairāku veidu metāla sāļi un citi, kuri tiek izmantoti plastikāta logiem.

Kādi ir PVC logu veidi?
Mūsdienās visbiežāk tiek ražoti logi ar 5 vai 6 kameru profila sistēmām. Loga kameru skaits nodrošina labāku cietību, kā arī siltumizturību, tas nozīmē, ka, jo vairāk kameru profilu, jo labāka cietība un siltumizturība.

Dažādām logu sistēmām ir dažādas priekšrocības: